altuntop logo

russianukraineenglishturkey

СУЧАСНЕ ВИСОКОЯКІСНЕ ХЛІБОПЕКАРСЬКЕ ОБЛАДНАННЯ

 +38 (067) 566-07-93     +38 (099) 429-14-41

Bakerdream

e-cataloguedownload

ТІСТОМІСИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

  • All
  • ПЛАНЕТАРНІ МІКСЕРИ
  • ТІСТОМІСИЛЬНІ МАШИНИ
  • СПІРАЛЬНІ МІКСЕРИ
load more hold SHIFT key to load all load all

ТІСТОМІСИЛЬНИКИ та МІКСЕРИ

Тістомісильні машини використовуються для обладнання різних закладів громадського харчування, від їдалень на виробництві, до кулінарних відділів великих супермаркетів і магазинів. Тістомісильні машини незамінні в роботі пекарень, кондитерських цехів, піцерій і багатьох подібних організацій. Завдяки високій продуктивності, тістомісильні машини застосовуються для створення великого обсягу продукту за незначний проміжок часу, таким чином, заощаджуючи час, гроші і трудові ресурси.

Спіральні міксери незамінні в кондитерських цехах, малих пекарнях і на підприємствах громадського харчування. Завдяки місильного органу спіральної форми процес замісу відбувається дуже швидко і якісно.

Тістомісильни машини призначені для виробництва хлібопекарських і кондитерських виробів, де необхідна універсальність і висока продуктивність. Компанія Bakerdream займається поставками хлібопекарського обладнання і пропонує купити тестомесітельная машини, планетарні і спіральні міксери.

Планетарні міксери широко використовуються в кондитерському виробництві, хоча одними кондитерськими функціями можливості не обмежуються. З допомогою планетарного міксера можливо не тільки отримати різні види тіста, але і приготувати всілякі соуси, майонези, креми, рубати фарш, що робить його незамінним приладом на професійній кухні. Він здатний замішувати, перемішувати і збивати.

СПІРАЛЬНІ МІКСЕРИ ATSM

atsm mosaic

Детальніше

ТІСТОМІСИЛЬНІ МАШИНИ ATYK

atyk mosaic

Детальніше

ПЛАНЕТАРНІ МІКСЕРИ ATPM

atpm mosaic

Детальніше

КОНТАКТИ

УКРАЇНА

Дніпропетровськ

ул. Криворізськая, 72

Індекс 49035

+38 (067) 566-07-93

+38 (099) 429-14-41

baker2017@i.ua

ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

НАШ ОФІС