altuntop logo

russianukraineenglishturkey

СУЧАСНЕ ВИСОКОЯКІСНЕ ХЛІБОПЕКАРСЬКЕ ОБЛАДНАННЯ

 +38 (067) 566-07-93     +38 (099) 429-14-41

Bakerdream

e-cataloguedownload

ФОРМОВКА ТІСТА

  • All
  • ОКРУГЛЮВАЧІ ТІСТА
  • БАТОНОФОРМОВОЧНІ МАШИНИ
  • ТІСТОПОДІЛЮВАЧІ
load more hold SHIFT key to load all load all

ТІСТОФОРМУЮЧЕ ОБЛАДНАННЯ

У нас Ви завжди можете придбати сучасне та ефективне обладнання для формовки тістозаготовок, включаючи тістоподілювачи, округлювачі тіста, машини попередньої розстойки, формувальні машини.

Тістоподілюючі машини призначена для рівномірного поділу тіста на заготовки однакової маси не порушуючи його структуру. Тісторозділювач дозволяє значно скоротити часові й людські ресурси, а автоматизація процесу ділення виключає вагові помилки.

Округлювачі тіста призначені для додання тестових заготовок, що надходять з тестоделителя, круглої форми, закладення поверхні пор і поліпшення структури тіста. Машини встановлюються між тестоделителями і лініями передферментаціі (попередньої розстойкою). Округлення тіста покращує рівномірність ферментації. Округлювач підходить і для округлення крутого тіста, гарантуючи щільне округлення. Основною функцією округлителя є закачування і надання тісту округлої форми.

Батоноформовочні машини служать для формування тіста у форму батона. Використання формувальної машини для батонів замінює ручну працю на підприємстві і забезпечує однакову за розміром і формою продукцію, що випускається.

ТІСТОПОДІЛЮВАЧІ AKT

atk mosaic

Детальніше

ОКРУГЛЮВАЧІ ТІСТА ATKY

atky mosaic

Детальніше

ФОРМУВАЛЬНІ МАШИНИ ДЛЯ БАТОНІВ ATF

atf mosaic

Детальніше

КОНТАКТИ

УКРАЇНА

Дніпропетровськ

ул. Криворізськая, 72

Індекс 49035

+38 (067) 566-07-93

+38 (099) 429-14-41

baker2017@i.ua

ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

НАШ ОФІС