altuntop logo

russianukraineenglishturkey

СУЧАСНЕ ВИСОКОЯКІСНЕ ХЛІБОПЕКАРСЬКЕ ОБЛАДНАННЯ

 +38 (067) 566-07-93     +38 (099) 429-14-41

Bakerdream

e-cataloguedownload

ХЛІБОПЕКАРСЬКІ ПЕЧІ

  • All
  • КОНВЕКЦІЙНІ/КОНДИТЕРСЬКІ ПЕЧІ
  • РОТАЦІЙНІ ПЕЧІ
  • ЯРУСНІ ПЕЧІ
load more hold SHIFT key to load all load all

ХЛІБОПЕКАРСЬКІ ПЕЧІ

Печі є основним хлібопекарським устаткуванням.

Наша компанія пропонує купити хлібопекарські печі для Вашого підприємства. В наявності завжди є ротаційна, подова і конвекційна печі, а також клімат-контроль, що забезпечує дозрівання тіста перед випіканням.

Ротаційні печі дозволяють пекти хліб будь-яких сортів, крім цього можливе випікати інші хлібобулочні вироби - батони, булки з різних сортів борошна. Також у ротаційних печах можна виробляти висушування хлібних паличок і сухарної продукції. Такі печі використовують на хлібозаводах і у складі міні-пекарень, забезпечують рівномірний розподіл тепла, систематичну циркуляцію повітря і високу продуктивність.

Ярусні печі призначені для випічки хліба, батонів, кондитерських виробів. Розташовані зверху і знизу пекарної камери нагрівальні елементи забезпечують рівномірну одночасну випічку. Подові печі може складатися з однієї, двох, трьох або чотирьох секцій.

Конвекційні печі можна використовувати не тільки для випікання хлібобулочних і кондитерських виробів, - їх можна використовувати для приготування різних страв у кафе, барах і ресторанах. Спеціально розроблена система циркуляції тепла забезпечує рівномірну подачу тепла в піч.

РОТАЦІЙНІ ПЕЧІ
ATDF

atdf400newru

Детальніше

ЯРУСНІ ПЕЧІ
ATKF

atkf mosaic

Детальніше

КОНВЕКЦІЙНІ та КОНДИТЕРСЬКІ ПЕЧІ

con mosaic

Детальніше

КОНТАКТИ

УКРАЇНА

Дніпропетровськ

ул. Криворізськая, 72

Індекс 49035

+38 (067) 566-07-93

+38 (099) 429-14-41

baker2017@i.ua

ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

НАШ ОФІС